Grzegorz Cygan

Kancelaria kredytowa

Temat finansów i rynek kredytowy to wciąż skomplikowany temat dla wielu ludzi. Wybór odpowiedniej oferty czy umiejętność dopasowania rozwiązania do własnych potrzeb wciąż stanowi kłopot dla odbiorców. Powiększająca się ilość placówek bankowych oraz innych instytucji nie ułatwia tej decyzji.

Korzystając z obiektywnej i niezrzeszonej z żadną instytucją bankową, kancelarią to gwarancja odpowiednio dobranego rozwiązania i wybór najkorzystniejszej opcji na rynku.

Nazywam się Grzegorz Cygan. W szeroko pojętej branży finansowej obecny jestem od 5 lat. Wiedza finansowa, którą zdobywałem z zamiłowania do tematu, jak i posiadane bogate doświadczenie, pozwalają mi na świadczenie usług na wysokim poziomie.

W codziennej pracy stawiam przede wszystkim na rzetelność i wysoką jakość świadczonych usług od poczatku do końca procesu kredytowania.

Dokładnie analizuje indywidualną sytuacje finansową klienta, ukazując dostępne możliwości.
Współpracując ze mną od razu dowiadują się Państwo jakie są % szanse na uzyskanie kredytu, na jakim poziomie znajduje się zdolność kredytowa oraz przekazuje konkretne informacje do jakich banków i placówek oraz dlaczego będziemy tam wnioskować.

Dodatkowo Lubię dzielić się wiedzą praktyczną z moimi klientami ponieważ chce aby moi klienci byli świadomymi klientami rynku kredytowego.